no täytyy katsoa sitten vasta kun uudet chilit on istutettu ja itäneet jos laittaa vaikka muutaman van kasvamaan ja kokeilee miten onnistuu :wink:
Tervehdys, kaksi samaan aikaan sattunutta teknistä muutosta / ongelmaa summa aiheutti vajaan viikon katkon foorumille. Nyt palvelinohjelmisto on jouduttu päivittämään uuteen ja sekä ulkoasu että toiminnallisuus on muuttunut. Toivotttavasti ei ainakaan kovin paljoa huonompaan suuntaan. Odottamattomia ongelmiakin saattaa ilmaantua.
Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Lainaus käyttäjältä: "wille"Kouvolan Prismakin näyttää havahtuneen chili-invaasion edessä. 3,49€/paketti.
Lainaus käyttäjältä: "timppa"Lainaus käyttäjältä: "Torakka"komee kuha mistä sait
Saimaaltahan se tuli. Lappeenrannan ja Taipalsaaren väliltä...
Lainaus käyttäjältä: "Jamsteri"
YMCA:sta inspiroituneena voisin laittaa tämän tänne. Tuo on mielestäni jopa pahempi kuin alkuperäinen.
Lainaus käyttäjältä: "Kartsu"Tässä voitaneen todeta keinovalon ihmeitä tekevä voima kasvatus touhuissa. Natikoiden valossa olleet chilit kun ovat tainneet antaa jo ensimmäiset satonsa ja toisia jo pukkaa. Mutta täysin auringon varassa olleet alkavat nyt vasta aloittaa omaa kukkimistaan. Ehkäpä ensi kaudelle itsekin hankin jonkinlaisen valoviritelmän.
Lainaus käyttäjältä: "Kartsu"Mun annuumi aikoo kukkia!!!![]()
![]()
![]()