elokuu 23, 2023, 04:23:07 ap

Uutiset:

Tervehdys, kaksi samaan aikaan sattunutta teknistä muutosta / ongelmaa summa aiheutti vajaan viikon katkon foorumille. Nyt palvelinohjelmisto on jouduttu päivittämään uuteen ja sekä ulkoasu että toiminnallisuus on muuttunut. Toivotttavasti ei ainakaan kovin paljoa huonompaan suuntaan. Odottamattomia ongelmiakin saattaa ilmaantua.


Suomen chiliyhdistykselle ulosottoviraston kirje

Aloittaja jaolsten, helmikuu 07, 2014, 09:14:07 ap

« edellinen - seuraava »

Macex

Lainaus käyttäjältä: PetraK - helmikuu 20, 2014, 14:07:13 ip
Ihan vaan sivukommenttina liittymättä tähän, niin ollaan taksinkuljettajien yhdistyksen kanssa jo pari vuotta muutettu tietoja eikä jumaleisson vieläkään tiedot ole ajantasalla. Onneksi exPJ toimittaa satunnaisia yhdistyksen posteja nykyiselle sihteerille/PJlle. ;)

Huuteleekos siellä teillä Ex-PJ tulleista kirjeistä vai postittaako ilman mitään ylimääräistä hälinää eteenpäin?

Hallituksen jäsen 2011-2012, 2012-2013
Tampereen alajaoston puuhamies -2011-2012-2013-
2013
Kuiva ja Naseva.

jaolsten

Lainaus käyttäjältä: PetraK - helmikuu 20, 2014, 14:07:13 ip
Onneksi exPJ toimittaa satunnaisia yhdistyksen posteja nykyiselle sihteerille/PJlle. ;)
Joo on Kärsäkin noita mulle toimitellut omalla ajallaan ilman mitään julkisia itkupotkuraivareita. Mutta kaikki ei vaan ole, öö, samanlaisia.

Kaikille tiedoksi: Soitin nyt vielä kertaalleen Pirkanmaan ulosottovirastoon ja kielsin lähettämästä yhdistyksen posteja Lahtelaisen Ex-Puheenjohtajan osoitteeseen. Oli eräälle ulosottoherralle jäänyt vain vanha osoite johonkin omiin arkistoihin.
-Hirttotuomion saanut halusi viimeiseksi toiveekseen sätkiä-
YLÖJÄRVEN POLTE 2014
YLÖJÄRVEN POLTE 2013